BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Visi labai jaudinasi dėl dabar rekonstruojamos - platinamos Naujosios gatvės dalies. “Alytaus naujienose” pasipylė įpykusių žmonių nuomonės dėl iškirstų medžių - neva juos galėjo palikti. Atseit užsienyje koreguoja projektus dėl medžių, jų nekerta ir taip toliau…

Buvo rašyta, kad kai kurie medžiai pasiligoję, taip pat - seni. Be to, jei jie būtų neiškirsti, trukdytų gatvės rekonstrukcijos darbams, tuo labiau, kad jie yra labai arti važiuojamosios dalies.

Kalninės pušys bus persodintos. O gatvėje, aišku, bus pasodinti nauji medžiai.

Šioje Naujosios gatvės atkarpoje, nuo Jotvingių-Naujosios-Rūtų-Tvirtovės g. sankryžos iki Žuvinto-Naujosios g. sankryžos, bus po 3 juostas viena kryptimi, viduryje bus žalioji juosta, o Naujosios-Jazminų-Vilties g. sankryža bus žiedinė. Ten jau beveik baigtas kasti nuokalnės gruntas.

Kai kam turbūt kyla klausimas - kam, tokiame mieste, kaip Alytus, reikia plačių gatvių. Visų pirma, Naujoji gatvė - pagrindinė Alytaus gatvė. Visų antra, antroji juosta buvo planuota jau nuo 1978 m. Trečia, praplatinimas ir aplinkos sutvarkymas labai pagerins miesto vaizdą.

Ir čia tik 1-asis gatvės rekonstravimo etapas. 2-ojo etapo darbai dar šiais metais turėtų prasidėti - platinamas nuo Naujosios-Žuvinto g. sankryžos iki Miklusėnų g. ruožas. Trečiasis etapas: iki Naujosios-Kalniškės-Putinų g. sankryžos. Paskutinysis - iki miesto ribos (turbūt iki sankryžos ties buv. ENSK administracinio pastatu).

Geriausios svajonės pildosi.

P. S. Laukite daugiau įrašų. Greitai ir tinklaraščio metukų jubiliejus :)

Kitas įrašas antradienį.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentuokite