BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Dabar rekonstruojama Naujosios gatvės atkarpa. Jos atidarymas ženkliai pagerins susisiekimą, padidės saugumas, kelionės taps greitesnės. Kitais metais bus rekonstruojama kita atkarpa - nuo Žuvinto g. iki Miklusėnų gatvės, o perspektyvoje nusimato ir tolesni darbai.

Deja, pagrindinės miesto gatvės platinimui kai kur yra kliūčių. Viena pagrindinių - automobilių stovėjimo aikštelė prie “Topo centro” Putinuose. Norint normaliai išplatinti gatvę, reikėtų panaikinti vieną stovėjimo vietų eilę.

Kita kliūtis - kioskas prie stotelės “Kalniškės g.”. Jis per daug arti važiuojamosios dalies, neaišku ar jį bus galima panaikinti. Abejoju, ar statydami žmonės apie tai pagalvojo, tačiau dabar yra kaip yra.

Galiausiai - nevykusiai padaryta nuovaža iš autobusų stoties automobilių aikštelės į Naująją g. Ji trukdo įrengti papildomą juostą posūkiui į Kalniškės gatvę.

Beje, gaila, kad įrengiant aikštelę prie dviračių parduotuvės šaligatvio sąskaita nepagalvota apie pėsčiuosius. Norint eiti nuo, pvz., Sporto rūmų iki Putinų stotelės, reikės eiti 70 metrų ta aikštele. Tai nesaugu ir nepraktiška.

Viena aišku - rekonstruoti pagrindinę miesto arteriją reikia bent iki geležinkelio tilto. Iki ten ir dar toliau vakarinio piko metu nusidriekia automobilių eilė, kitos gatvės atkarpos irgi nepasižymi pralaidumu.

Tikėkimės, kad daugiau tokių klaidų nebus pakartota, esamos kliūtys išnyks ir Alytuje pagerės susisiekimas.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentuokite